Stick Cricket Super League

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33 MB
  • Sürüm 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Stick Sports Ltd
Stick Cricket Super League indir; Son derece kaliteli bir spor oyununda saatlerce sıkılmadan vakit geçirmek artık çocuk oyuncağı.

Son derece kaliteli bir spor oyununda saatlerce sıkılmadan vakit geçirmek artık çocuk oyuncağı. Oynaması oldukça basit fakat eğlencesi bir o kadar bol maceralar yaşamak için kriket oynayabilirsiniz. Gerçek hayatta ilk olarak İngiltere'de oynanan kriket sporu futbol oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine topluyor. Futbol oyununa benziyor fakat bir çok özelliği ile futbol oyunundan ayrılıyor. Kriket oyununda kontrol tamamen ellerinizde olacak. Bu sebeple yorulmaya hazır olun.

Futbol oyunu topu ayakta sürülerek kaleye gönderilmesi şeklinde oynanırken kriket oyunu topun özel sopalar vasıtasıyla rakip takımın kalesine gönderilmesini kapsıyor. Dünyanın en popüler kriket oyunu olan Stick Cricket'te takımınızı global süper lig seviyesine çıkartmak için çabalayacaksınız. Kendinize özel hamleler geliştirerek yeşil sahanın kralı olabilirsiniz. Kontrol mekanizmasının tamamen oyuncunun elinde olması oyunu cazip kılan en önemli faktörlerden biridir.

Kriket sporu deneyiminizde kariyer hayatınızı zirveye çıkarmak ve bunun yanı sıra takımınızı da üst liglere taşımak size her zaman başarı getirecektir. Sistemli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kazanmayacağınız karşılaşma yoktur. Kriket takımları 11 kişiden oluşuyor. Bu 11 kişiden en başarılı olarak takım kaptanlarına başarılarınızı kanıtlayacaksınız. Diğer spor alanlarından çok daha başka bir mantık ile oynanan Stick Cricket Super League spor oyununda heyecan verici anlar yaşamaya hazır olun. Bu gelişmiş spor oyununda mücadele asla bitmeyecek. Kazanmak için daima hamle yapmalı, hesaplamalarınızı doğru bir şekilde ayarlamalı ve yüksek performanslı karşılaşmalardan çıkmalısınız.

Kariyer hayatınızı bir yıldız gibi parlatmak için kriket maçlarında yüksek sayı kazandıracak hamleler yapmanız gerekiyor. Maça çıkmadan önce ilk olarak yönlendireceğiniz karakteri seçin, çeşitli özelleştirmeler ile tarzını değiştirin. Kıyafet, saç tasarımı, ayakkabı gibi seçenekleri değerlendirerek karakterinize hoş bir görünüm kazandırın. Bu muhteşem spor oyununa dünyanın her yerinden oyuncu dahil olmaktadır. Her bir oyuncunun belirli yetenekleri var, onların arasından sıyrılmak ve tüm yeteneklerinizi liderlere kanıtlamak zorundasınız.

Favori kriket takımları sizi bekliyor. Seçiminizi yapın, sahadaki yerinizi alın ve takımınızın kariyer adımlarını sağlamlaştırarak yükselmesini seyredin. Kriket sporu ile vakit geçirmek isterseniz sizde Stick Cricket Super League mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayın. Gerçek hayatta oynana kriket sporuna dair her noktayı Stick Cricket Super League mobil oyununda bulabilirsiniz. Oyunun tüm ayrıntıları düşünülmüş olup son derece kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu seçenekleri değerlendirerek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


Stick Cricket Super League indir